Teamfoto Heel Vaag

Personeel

Praktijkschool de Maat

Maak alvast kennis of kom in contact met het personeel van Praktijkschool De Maat.

Directie

Ben 2

Ben Platzer
Directeur
bplatzer@demaatpro.nl

Rineke

Rineke ter Haar
Teamleider bovenbouw
Docent klas 5
rterhaar@demaatpro.nl

Patrick Scholing
Teamleider onderbouw
Docent klas 1c en 2b
pscholing@demaatpro.nl

Ondersteunend personeel

Johan 2

Johan Makkinga
Leerwerkmeester
johmakkinga@demaatpro.nl

Tobias 2

Tobias de Groot
Leerwerkmeester
tdegroot@demaatpro.nl

Hans 1 1

Hans Odink
Leerwerkmeester, beheerder ATC en docent sova
hodink@demaatpro.nl

Jan Thijs 1 2

Jan Thijs Heldoorn 
Leerwerkmeester en ICT
jtheldoorn@demaatpro.nl

Klaas 1

Klaas de Vries 
Leerwerkmeester 
kdevries@demaatpro.nl

Cynthia

Cynthia Boersma
Leerwerkmeester
cboersma@demaatpro.nl

Whatsapp Image 2020 05 25 At 14.59.56

Lisanne Pieper
Secretaresse
lpieper@demaatpro.nl

Gerard Spijk
Medewerker personeelszaken
gspijk@demaatpro.nl

Alexander 1 1

Alexander Oldeman
Conciërge
aoldeman@demaatpro.nl

Marielle 1

Mariëlle Weisfelt
Docent sova en logopedist
mweisfelt@demaatpro.nl

Jan Nijboer

Jan Nijboer
Onderhoudsmedewerker
jnijboer@demaatpro.nl

Rik 2

Rik Olijve
Psycholoog
rolijve@demaatpro.nl

Gerwin Zweers
Technisch assistent
gzweers@demaatpro.nl


Onderwijzend Personeel

Jelmer 2

Jelmer Lammers
Docent klas 1a
jlammers@demaatpro.nl

Carla 2

Carla Wessels 
Docent klas 1a en 4b
cwessels@demaatpro.nl

Dieuwertje 1

Dieuwertje Hoekstra
Docent klas 1c
dhoekstra@demaatpro.nl

Whatsapp Image 2020 08 17 At 15.10.28

Annelien van der Weerd
Docent klas 3b
avanderweerd@demaatpro.nl

Janneke 1

Janneke Zwaagstra
Docent klas 1b
jzwaagstra@demaatpro.nl

Ronald Kleenscholten
Docent klas 2a
rkleenscholten@demaatpro.nl

Peter 1

Peter van Blanken
Docent klas 3a
en stagebegeleider
pvanblanken@demaatpro.nl

Henriette 2

Henriëtte Karssing
Docent klas 3a
hekarssing@demaatpro.nl

Chantal 1

Chantal Wessels
Docent klas 4c
chwessels@demaatpro.nl

Sjaak Oord
Docent 4a
en stagebegeleider
soord@demaatpro.nll

Riejanne 11

Riejanne Ekkelkamp
Docent klas 4b
rekkelkamp@demaatpro.nl

Theda 2

Theda Torn
Docent klas 5
en stagebegeleider
ttorn@demaatpro.nl

Wvanm

Wendy van Münster
Docent klas 1d
wvanmunster@demaatpro.nl

Gert 2

Gert Gerrits 
Zorgcoördinator
ghgerrits@demaatpro.nl

Henri 1

Henri Vos
Docent lichamelijke opvoeding
hvos@demaatpro.nlro.nl

Hilde 1

Hilde Koggel
Docent lichamelijke opvoeding
en docent klas 1d
hkoggel@demaatpro.nl

Marlies Hans

Docent klas 2b

mhans@demaatpro.nl

Kom jij binnenkort kennis maken?

Geheel vrijblijvend!